makcji

Bursowy Klub Wolontariuszy włączył się w akcję „Wylosuj Anioła” oraz w obchody Światowedo Dnia Życzliwości i Pozdrowień

Akcja WYLOSUJ ANIOŁA powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Członkowie fundacji „Gdy Liczy się Czas” postanowili zainicjować akcję pisania kartek dla dzieci „WYLOSUJ ANIOŁA”, która ma na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów.

Poniżej kilka wskazówek dla osób zainteresowanych przyłączeniem się do akcji WYLOSUJ ANIOŁA:

1. Kartkę można wykonać własnoręcznie lub zakupić gotową
  2. Zastanów się do kogo ma być ona adresowana (do dziewczynki lub chłopca) i zaznacz to na kopercie.
  3. Napisz kilka pozytywnych słów wsparcia i życzenia zdrowia dla dziecka, który leczy się na chorobę nowotworową.
  4. Możesz dodać informacje o sobie oraz kontakt (być może dziecko zechce się później skontaktować z Tobą).
  5. Kartki mogą być pisane zarówno przez osoby dorosłe, jak i przez dzieci.
  6. Wyślij gotową kartę na adres: Fundacja „Gdy Liczy się Czas” ul. Nowy Świat 30a/6, 20-418 Lublin „Anioł” może też zakupić drobny upominek dla wybranego dziecka.
  7. Na stronie akcji na Facebooku zamieszczane są informacje o marzeniach „Dzielnych Wojowników”, wraz z krótkim opisem dziecka.

Gorąco zapraszamy do udziału i propagowania akcji WYLOSUJ ANIOŁA!

Bursowy Klub Wolontariatu zaprasza wychowanków Bursy Szkolnej nr 1 w Radomiu do włączenia się w akcję organizowaną przez MOK "AMFITEATR" - POCZATEK AKCJI GALERIA SŁONECZNA W RADOMIU

W programie:

1. 15.00 – Akcja życzliwości