LOGO

Konkurs organizowany jest pod hasłem „Kocham Cię szkoło, czyli 7 pytań do…”.  Jego adresatami są uczniowie, rodzice oraz nauczyciele radomskich publicznych placówek oświatowych.

Wydarzenie objęte jest Patronatem Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego.

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy mieszkańców Radomia w szczególności uczniów, rodziców nauczycieli placówek oświatowych na temat:

- Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą;

- Miasta Radomia;

- Zagrożeń w sieci Internet.

Eliminacje konkursowe odbywają się dwuetapowo. Etap pierwszy opiera się na zadaniach sprawnościowych, jak rzuty piłką do kosza, strzał do bramki i rzut w dal piłką lekarską. Etap drugi zaś to konkurs z wiedzy ogólnej, wiedzy o Radomiu oraz wiedzy o Zintegrowanym Systemie Zarządzania Oświatą.

Drużyna rerezentująca naszą bursę w składzie: Pani Katarzyna Moskwa oraz Patryk Stępień w dniu 17.03.2017 w pierwszym etapie konkursu zakwalifikowali sie do finału. Finał konkursu zaplanowany jest na 28 kwietnia 2017 roku godzina 12.00-14.30; Sala koncertowa Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie. yeslaugh

Zapraszamy do kibicowania.